Menü

Resim Galerisinden

Linkler
  • Siteler
  • En çok Girilen

Bmw Servisi Hakkımızda

 

ELİT BMW SERVİSİ KİMDİR?

   2010 yılında oluşturduğumuz servisimizle hizmete başladık.Sıradanlaşan hizmet anlayışını değiştirmeyi ilke edindik,gelişen teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi yapımızla beraber bmw,mini cooper'ın yanısıra land rover marka araçlarınızın bakımını en üst düzeydeki cihazlarımız ve ekipmanlarımızla en kaliteli ve en hızlı şekilde yapmaktayız.

   20 yılı aşkın süre gelen meslek hayatımızda siz değerli müşterilerimize daima en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediceğiz...

   Aracınızı, en sağlıklı servis hizmeti için Elit BMW Servisine getirmelisiniz. 

   Elit Bmw Servisi teknisyenleri, iyi eğitim görmüş uzmanlardır. Ayrıca teknik bültenler ve servis yayınları aracılığıyla en son servis bilgilerini alır ve Elit Bmw Servis Eğitim Programları ile kendilerini sürekli geliştirirler. BMW,Land Rover Ve Mini Cepper modellerini sizin aracınız yoluyla değil, daha önceden aldıkları eğitimler sırasında tanırlar.

   Elit BMW Servisi, özel  takımları ve diğer servis ekipmanları için büyük yatırımlar yapar. Bu durum, onarımların daha iyi ve daha ucuza yapılmasını sağlar. Elit BMW Servisi, aracınızın bütün programlı bakımlarında güvenilir, ekonomik ve servis garantisi kapsamında hizmet sunar.

 Üyelik
Kullanıcı :
Şifre :
Hatırla :
(Kayıt Ol) - (Şifremi Unuttum)

Istatistikler
  • İstatistikler
  • Sayaç
 Toplam Üye   2
 Son Üyemiz
  yakamoz
 Online Kişi   4
 IP Adresiniz   18.234.97.53
 Bugün Tekil   50
 Bugün Çoğul   65
 Toplam Tekil   196551
 Toplam Çoğul   3704310

Bmw Acil Servis

Copyright © 2010 ELİT BMW SERVİSİ  Bostancı Oto San.Sit.Leylak Sk. B/BL.No:10 Ataşehir/İSTANBUL 7/24 Acil: 0532 700 67 39
 
 

Star-Bilişim Version 4.0